Poznáte najlepšie značky termovízií?

Termovízie sa nám spájajú najmä s poľovníctvom, avšak využívajú ich aj rôzne firmy na zistenie nepovolaných osôb. Kvalitné termovízie na dnešnom trhu nie je problém zohnať. Treba si však vedieť vybrať značku, ktorá je kvalitná.

Poznáte najlepšie značky termovízií?
Poznáte najlepšie značky termovízií? (Foto: podnalov.sk)

Ktoré termovízie sú kvalitné a budú si plniť funkciu bez problémov? Predstavíme vám dve značky, ktoré ponúkajú tie najkvalitnejšie termovízie.

Termovízia Dedal

V ponuke viacerých eshopov s termovíziami nájdete aj kvalitnú termovíziu Dedal, konkrétne model Dedal GT nano. Jedná sa o úplne najmenší termovízny adaptér na svete, ktorý ponúka vysokú kvalitu a 100% funkčnosť. Má hmotnosť len neuveriteľných 182 gramov, čo nám vlastne umožňuje ho bez problémov namontovať priamo na prístroj pre denné svetlo bez prídavného adaptéru, alebo s ním.

Pri tejto termovízii oceníte jednoduché ovládanie a absenciu akéhokoľvek manuálneho nastavovania pri montáži na iné optické stroje. Termovízia Deal je cenovo prijateľná a výhodou je najmä jej nízka váha a jednoduché ovládanie.

K jej najlepším špeciálnym funkciám patrí bezpochyby práve automatický videozáznam, možnosť prenosu obrazu videa na iné prístroje na základe pripojenia Wi-fi a hlavne jedinečné zorné pole pre termovízny adaptér.

Termovízia Pard

V ponuke termovízií Pard nájdete skvelé termovízne zameriavače s diaľkometrom. Najkompaktnejšie termovízne zameriavače, ktoré si môžeme vybrať v ponuke termovízií Pard, ponúkajú plynulý obraz bez rušivých kalibrácií, ponúkajú vysokú úroveň zobrazovaných detailov s možnosťou užívateľského doladenia, vysokú odolnosť voči nárazom, vodotesnosť, ale aj odolnú konštrukciu z ľahkého kovu.

Sú praktické a veľmi radi ich využívajú profesionálni poľovníci na zameranie zveri, najmä ranenej zveri. Nová termovízia Pard vám ponúkne kvality, ktoré u iných termovízií a termovíznych zameriavačov nenájdete.

Text: PR