Zaručené tipy, ako zaujať opačné pohlavie

Žiaden muž nechce byť sám. Niekedy to však situácia vyžaduje, najmä po nepríjemnom rozchode. Vzťahy sú v súčasnej dobe komplikovanejšie, páry sa rozchádzajú aj pre menšie hádky, škriepky.

Zaručené tipy, ako zaujať opačné pohlavie
Zaručené tipy, ako zaujať opačné pohlavie (Foto: unsplash.com)

Ak ale nemáte partnerku a chcete zaujať opačné pohlavie, čo robiť, aby sa vám to podarilo?

Starostlivosť o bradu

Mnohé ženy majú rady, ak si muži nechávajú narásť bradu. Ak chcete zaujať opačné pohlavie, odporúčame vám starať sa o svoju bradu, a to nezávisle od toho, či si ju nechávate, alebo si ju plánujete holiť.

Odporúčame vám kúpiť si zastrihávač fúzov, či kvalitný strojček na holenie a venujte úprave brady dostatok času. V prípade, že si bradu plánujete nechať, odporúčame kúpiť aj olejček na zmäkčenie fúzov. Pri bozkávaní ženy nemajú rady, ak majú muži „tvrdé“ fúzy.

Krásne zuby

Ak chcete zaujať opačné pohlavie, je veľmi dôležité starať sa o svoje zuby. Krásne zuby a pekný úsmev – to je to, čo si väčšina žien všíma a preto okrem pravidelných návštev dentálnej hygieny skúšajte bielenie zubov. Domáce bielenie zubov vám zabezpečí krásne zuby a nebudete sa tak musieť hanbiť za svoje zuby.

Vhodné oblečenie

Aj oblečenie zohráva dôležitú úlohu pri hľadaní si vhodnej partnerky. Nepodceňte obliekanie a vyberte si vhodné oblečenie, ktoré vás bude reprezentovať. Zaujať zaujmete hlavne ležérnymi nohavicami, košeľou (polokošeľou), ale aj peknou elegantnou bundou.
Ženy majú rady mužov v pánskych oblekoch, ale skôr ich zaujme elegantný, no zároveň pohodlný štýl obliekania.

Vyberte si ležérnu eleganciu a zaručene dosiahnete úspech. Ženy dávajú na prvý dojem a čo by sa stalo, keby ste nezaujali práve vhodným oblečením?

Ak chcete zaujať opačné pohlavie, okrem predchádzajúcich rád vám odporúčame nepretvarovať sa. Mnohé ženy pretvárku ihneď vycítia a namiesto toho, aby ste zaujali, docielite pravý opak. Nechajte tomu voľný priebeh, buďte gentleman, ale zároveň sa nehrajte na svätého.

Text: PR