Originálne darčeky pre partnerku, ktoré ju zaručene potešia a prekvapia

Nájsť vhodný darček pre partnerku môže byť pre väčšinu mužov nočná mora. Kupovať kvety a fľašu dobrého vína nie je práve najideálnejšie. Ženy majú rady prekvapenia, chcú originálne darčeky, ktoré ich prekvapia a zároveň potešia.

Originálne darčeky pre partnerku, ktoré ju zaručene potešia a prekvapia
Originálne darčeky pre partnerku, ktoré ju zaručene potešia a prekvapia (Foto: unsplash.com)

Ak hľadáte zaujímavé tipy na darčeky pre ženy, vyberte si niektorý z týchto darčekov.

Tričko s vlastnou potlačou

Tričká s vlastnou potlačou sú originálnym darčekom, ktorý poteší a ktorý málokto čaká. Ak máte deti, odporúčame vám nájsť vhodnú fotku, kde ste celá rodina a dať si ju vytlačiť na tričko. Odporúčame kúpiť klasické jednofarebné, ideálne biele tričko, a vytlačiť si vlastnú potlač.

Takýto darček si môžete vyrobiť aj sami. Stačí si kúpiť tlačiareň na tričká! Lacnejšia tlačiareň na tričká, tzv. termolis, vás finančne nezruinuje a je možné ho využiť aj viackrát. Môžete ho využiť aj na výrobu darčekov pre starých rodičov, či tričká na oslavu životného jubilea rodinného príslušníka.

Hrnčeky s vlastnou potlačou

Ak vás tričká, tlačiarne na textil nenadchli, odporúčame kúpiť tlačiareň na hrnčeky, ktoré vám pomôžu vytvoriť originálnu potlač hrnčekov. Opäť môžete použiť obľúbené fotky, poprípade si môžete vytvoriť vlastný text, ktorý následne prenesiete na povrch hrnčeka.

Takéto darčeky vždy potešia a potešia nielen starších ľudí, ale aj vašu partnerku. Ak má vaša partnerka zmysel pre humor, odporúčame vlastnú vtipnú potlač, či nápis vystihujúci vašu milovanú.

Vstupenky do divadla

Veľa mužov nerado chodí na spoločenské akcie, napríklad na divadelné predstavenie. Ak ale chcete originálny darček, ktorý prekvapí a poteší, vyberte zaujímavé predstavenie v divadle, ktoré má vaša partnerka rada, a kúpte lístky. Samozrejme, že kúpte dva lístky. Veď predsa partnerka nemôže ísť sama!

Okrem týchto originálnych darčekov odporúčame večeru v obľúbenej reštaurácii, výlet na obľúbené miesto, alebo kúpu módneho doplnku, napríklad značkovej kabelky, či moderného oblečenia.

Text:PR