Nemáte u svojej osudovej úspech? Poradíme vám, ako zapôsobiť na ženy!

Možno aj vy máte pocit, že čím viac sa snažíte získať ženu, ktorá sa vám páči, tým väčšiu smolu máte. Určite neexistuje univerzálny návod, podľa ktorého zbalíte ženu, na ktorú ukážete prstom. Ale naše tipy a triky, ako na to, vás možno dostanú aspoň na tú správnu cestu.

Nemáte u svojej osudovej úspech? Poradíme vám, ako zapôsobiť na ženy!
(zdroj: unsplash.com)

Buďte zo starej školy

Ženy si obvykle myslia, že gentlemani už vymreli. Nepovieme nič nové, ak vám poradíme, aby ste pri stretnutí so svojou (možno) budúcou partnerkou nezabudli na otvorenie dverí, odsunutie stoličky, vyzlečenie z kabáta a pod. Čudovali by ste sa, ako to stále zaberá! Ďalšou sympatickou črtou mužov je, ak vedia počúvať. Častokrát sa stáva, že v snahe ukázať sa v čo najlepšom svetle, začneme hovoriť o sebe a nevieme prestať. Samozrejme, odpovedajte na všetky otázky, ktoré vám vaša spoločníčka položí, ale nenechajte sa zviesť na cestu sebachvály. Ženy vedia toho, kto ich vypočuje, naozaj veľmi oceniť.

Rande s prekvapením

Druhé rande a vy si neviete rady? Skúste vynechať klišé ako kaviareň, reštaurácia, kino či diskotéka a pripravte svojej partnerke prekvapenie. Vezmite ju napríklad na romantickú prechádzku, na konci ktorej pripravte piknik. Romantická prechádzka nemusí byť len v prírode – skúste svoju vyvolenú vziať na miesta v meste, na ktorých ešte nikdy nebola. Pokojne sa vyberte na takúto prechádzku až pri alebo po západe slnka, je to predsa vaše druhé stretnutie a už sa jeden druhého zrejme nebojíte. Možno vďaka tomu budete môcť využiť ďalšiu skvelú taktiku, ako na ženu zapôsobiť, a to ochrániť ju. Každá žena má predsa rada mužov, ktorí sú schopní ochraňovať. Niekedy stačí iba zastať sa jej pred drzým čašníkom či odprevadiť ju po rande až pred bránu jej domu.

Netlačte na pílu

Rada „buď sám sebou“ je síce ďalším veľkým klišé, ale podobne ako gentlemani funguje. Neobliekajte sa ako majster elegancie, keď za normálnych okolností tak nechodíte – je dôležité, aby ste sa cítili pohodlne. Akceptujte iný názor, ak ho vaša spoločníčka má a nesnažte sa ju za každú cenu presvedčiť o tom svojom. A na záver najdôležitejšia rada: nesiľte to. Nechajte všetko plynúť a neočakávajte, že hneď po prvom rande vám vaša vysnívaná dáma padne do náručia. Niekedy to jednoducho nezaiskrí, aj to sa stáva. Nič si z toho nerobte a nestrácajte nádej po viacerých pokusoch, kde to jednoducho nevyjde. Na druhej strane, ani extrémne naháňanie žien nerobí dobrú krv, nie je to sympatické a ak idete za týždeň na sedem rande, postupne už ani sami neviete, či iskra preskočila, alebo nie. Nezameriavajte sa ani na viacero žien naraz, vždy „riešte“ len jednu. Povesť sukničkára, ktorú týmto získate, vás totiž môže dobehnúť práve v tej najnevhodnejšej chvíli.