Obľúbené moderné pánske účesy 21. storočia

Chystáte sa zmeniť si účes ale ešte neviete akou požiadavkou prekvapíte svojho kaderníka pri najbližšej návšteve salóna? Práve pre vás je určená nasledovná pomôcka. Trendy v pánskych účesoch si totiž žijú vlastným životom, už teraz je však tak trochu jasné, ktoré budú udávať tón v najbližších mesiacoch. Inšpirujte sa teda obľúbenými modernými pánskymi účesmi.

Krátke kučery

Najpopulárnejší pánsky účes posledných rokov mení smer jazdy, a to doslovne. Zabudnite na stylovanie dlhšej vrchnej časti dohora, pretože teraz sa o slovo hlásia kučery. Ak nimi disponujete prirodzeným spôsobom, je to vašou veľkou výhodou.

Cestička trochu inak

Vystrihaná línia už viac nebude slúžiť ako optická deliaca čiara medzi kratšími a dlhšími vlasmi. Na atraktivite jej to však neuberie, práve naopak.

Krátke vlasy s textúrou

Je to oficiálne – po dlhej dobe nadvlády dlhších prameňov sa svojej chvíle dočkali aj fanúšikovia praktickejších lookov, ktorí môžu opäť vytiahnuť z kozmetickej taštičky svoj obľúbený gél. Netreba zabúdať, že tajomstvo je v správnom stylingu a preto sa ho oplatí trénovať už teraz.

Rovno dozadu

Na prvý pohľad to môže vyzerať tak, že nám tento účes neprináša nič nové. A čiastočne je to aj pravda, no ak nechcete svojim vlasom spôsobovať veľký šok, práve táto imidžová úprava je pre vás ako stvorená. Fakt, že vlasy stačí bez rozmýšľania “zafixovať” smerom dozadu, z nej robí veľmi pohodlnú záležitosť, ktorá však nestráca nič z obľúbeného urbánno-hipsterského šmrncu.

Geometrická linka

A na záver štýl, určený fanúšikom praktických, ultrakrátkych strihov, ktorí sú si vedomí, čo vo vlasovom slangu znamená fráza “menej je viac”. Na prvý pohľad je vidieť, že priamočiara geometrická línia zastrihnutia je prvok, ktorý tu robí väčšinu parády. Kombinovať ju výhradne so svedomito upraveným strniskom je priam povinnosť.